[vc_row][vc_column][mk_fancy_title tag_name=”h2″ style=”false” color=”#393836″ size=”14″ font_weight=”inherit” font_style=”inhert” letter_spacing=”0″ margin_top=”0″ margin_bottom=”18″ font_family=”none” align=”left”]Holistiline regressiooniteraapia[/mk_fancy_title][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Holistiline regressiooniteraapia (HRT) on teraapia „normaalsetele“ ja tugi õnneliku elu loomisel. Me oleme harjunud pingutama ja „välja kannatama“, aga elu ei pea olema kannatus. HRT eesmärgiks on inimeste toetamine, et „normaalselt“ tavapärane elu asendada optimaalsega.

Optimaalne on elu, kus on heaolu, rahulolu ja õnnetunnet, aga sealt ei puudu ka areng ja väljakutsed. See on elu, mida elatakse täiel rinnal, nautides, tundes oma tugevaid külgi ja rakendades oma loomulikke andeid.

Inimene on tervik – keha, tunded, mõtted, hing ja vaim toimivad alati üheaegselt. Mõtlemine ei eksisteeri kehast lahus, emotsioonid ja tunded on kehareaktsioonidega otseselt seotud. See, mis toimub su kehas, on seotud sellega, mis toimub su psüühikas, tunded mõjutavad mõtteid ja vaim mõjutab keha, kuna kõik need on ühe tervikliku inimese koostisosad. Kui üks osa sinust ei toimi, on kogu terviku töö häiritud.

Ilma põhjuseta pole tagajärge. Kõik meie probleemid on alguse saanud mingist hetkest, mingist eluolukorrast. Holistiline regressiooniteraapia on metameditsiiniga ühisel seisukohal: emotsionaalne stress on meie probleemide tekkel kõige olulisemaks mõjutajaks. Kõik meie probleemid, kehalised haigused kaasa arvatud, on alguse saanud olukorrast, millega me pole „hakkama saanud“. Selliste olukordadega kaasnevad negatiivsed emotsioonid – hirm, ärevus, viha, abitus, lootusetus, kurbus jne, mis tavaliselt jäävad

Holistiline nelik ja pikad seansid

Neljast pikast (2,5 – 3 tundi) seansist koosnev tsükkel on neile, kes soovivad oma elus kiiret muutust, armastavad töötada intensiivselt ja on valmis läbi viima tõhusat suurpuhastust.

Tsükkel koosneb neljast seansist 4 päeva jooksul. Need võivad olla järjestikused päevad või jagatud kahte ossa – 2 päeva ja umbes nädala pärast veel 2 päeva.
Iga seanss kestab umbes 3 tundi ja algab vestlusega sinust, su probleemidest, vajadustest ja elamustest. Tubli poole ajast aga lamad diivanil ja “rändad” oma Sisemise Tarkuse ehk Kõrgema Mina juhendamisel.

Töö on väga intensiivne ja sa saad tsüklist rohkem kasu kui sa pühendad need päevad iseendale ja ei planeeri sinna tööülesandeid ega muid kohustusi.

Peale holistilist nelikut võid terapeudiga koostööd jätkata kas ühe, kahe või enama seansiga, just sellises tempos nagu sulle sobib. Sul on võimalus läbi töötada spetsiifilisi teemasid, lahendada suheteprobleeme mõne konkreetse inimesega, parandada tervist, vabastada end karmasidemetest vmt. Samas on see võimalus süvendada kontakti oma Kõrgema Minaga ning õppida kasutama kõrgema taseme energiaid oma igapäevases elus.

Holistilised lühiseansid

Need seansid sarnanevad oma sisult eespool kirjeldatutega, kuid on lühemad. Seansid pikkusega 75 minutit kuni 1,5 tundi toimuvad kord nädalas või kord kahe nädala jooksul.
Seansid sobivad neile, kes soovivad küll muutust, kuid eelistavad nii ennast kui oma elu muuta aeglaselt ja ettevaatlikult. Võib-olla sa isegi ei tea täpselt, milles muutus peaks seisnema, lihtsalt tunned rahulolematust.

Holistiline nelik (4×3 tundi) 400 eurot

Holistilise teraapia üksikseanss (3 tundi) 105 eurot

Holistiline lühiseanss (1,5 tundi) 60 eurot

*vajadusel järelmaks.

Lisainformatsioon: www.holistika.ee[/vc_column_text][vc_raw_js]JTNDRk9STSUzRSUwQSUzQ0lOUFVUJTIwVFlQRSUzRCUyMmJ1dHRvbiUyMiUyMFZBTFVFJTNEJTIyVGFnYXNpJTIyJTIwJTBBb25DbGljayUzRCUyMmhpc3RvcnkuZ28lMjgtMSUyOSUyMiUzRSUwQSUzQyUyRkZPUk0lM0U=[/vc_raw_js][/vc_column][/vc_row]